Piszcie!
wtorek, 31 grudnia 2013
Ah ten 2013
31 grudnia 2013 r.:) To ostatni dzień tego roku :) Ten artbook zrobiłam na konkurs na bloga mojej kol. i stwierdziłam, że pokażę go wam :) Ma już 3 loves :D
sobota, 28 grudnia 2013
Nowe tło
Podoba wam się nowe tło? Piszcie, a jeżeli wam się nie
podoba też piszcie to zmienie na lepsze xD.
Pozdro, Aquatta :)
podoba też piszcie to zmienie na lepsze xD.
Pozdro, Aquatta :)
Jest was aż tyle?!?! Albo było was aż tyle -,-
WOW!
Już 1000 Wyświetleń na blogu! no...no...no...! Całkiem nieźle to idzie...
To krótka notka więc szybko.... Oto blogi moich znaj....
klementis.blogspot.com
moviestarplaneta1.blog.pl
konik-mustang-msp.blogspot.com
^^^ To chyba wszystkie :)
a i nie zapominajcie o moim drugim blogu: ourfashionamxpl.blogspot.com
Pozdro, Aquatta :) Wesołego Sylwestra?!
YYY>>>> LOL?
Jak zrobić muzykę na blogu?
Wejdź na stronę: scmyplayer.net
Wtedy pojawią ci się takie kolorowe paski...wybierz sobie jaki chcesz i zaznacz takie kółeczko.
I kliknij na dole ,,Next,,
W ramkach po lewej wpisujesz tytuły piosenek, a po prawej link od piosenki np. z youtoba....
WPisujesz w youtubie piosenkę klikasz na tą piosenkę i kopiujesz ten link ^^^^^^
i wklejasz do tej prawej ramki :)
Kliknij ,,Next,, i potem musisz zaznaczyć jakieś kropki ( Jak nie wiesz co tam pisze, przetłumacz w google tłumaczu ;) )
Potem pojawiają się takie długie napisy, kopij to wszystko i potem chodzisz na swojeko bloga, UKŁAD ,dodaj gadżet i wybieramy z listy HTLM/JavaScript
Puźniej to co kopiowaliśmy wklejamy w ten ,,Treść,, Nie wpisujemy nic w tytule.
Zapisujemy ! I Gotowe! Mam nadzieję, że pomogłam wam ;)
Pozdro, Aquatta :)
Wtedy pojawią ci się takie kolorowe paski...wybierz sobie jaki chcesz i zaznacz takie kółeczko.
I kliknij na dole ,,Next,,
W ramkach po lewej wpisujesz tytuły piosenek, a po prawej link od piosenki np. z youtoba....
WPisujesz w youtubie piosenkę klikasz na tą piosenkę i kopiujesz ten link ^^^^^^
i wklejasz do tej prawej ramki :)
Kliknij ,,Next,, i potem musisz zaznaczyć jakieś kropki ( Jak nie wiesz co tam pisze, przetłumacz w google tłumaczu ;) )
Potem pojawiają się takie długie napisy, kopij to wszystko i potem chodzisz na swojeko bloga, UKŁAD ,dodaj gadżet i wybieramy z listy HTLM/JavaScript
Puźniej to co kopiowaliśmy wklejamy w ten ,,Treść,, Nie wpisujemy nic w tytule.
Zapisujemy ! I Gotowe! Mam nadzieję, że pomogłam wam ;)
Pozdro, Aquatta :)
>:D xD
Dodałam właśnie muzykę!!! PODOBA WAM SIĘ??? Jeśli chcecie słuchać też innej muzyki napiszcie w komach jaką lub jakie utwory chcecie żebym dodała! PISZCIE :P
Pozdro , Aquatta :*****
Pozdro , Aquatta :*****
piątek, 27 grudnia 2013
MissFashion!!!
Jak pewnie już wiecie gram w MissFashion :) Już gram tam 150 dni!!!
Aquatta
21 poziom
100tyś MN = Miss Nastroju (ponad 100tyś)
8 tyś MM = Miss Monet
Tam pare Miss Komentarzy mam ale niewiele
Pracuję jako dziennikarka (zarabiam 350MM)
I jeszcze dostaje kase to codziennie dostaje 1 350 MM Dużo co nie?
TEraz zbieram na taki strój co dzienki nim przejdę do 22 poziomu :)
Oto ja ;p
Aquatta
21 poziom
100tyś MN = Miss Nastroju (ponad 100tyś)
8 tyś MM = Miss Monet
Tam pare Miss Komentarzy mam ale niewiele
Pracuję jako dziennikarka (zarabiam 350MM)
I jeszcze dostaje kase to codziennie dostaje 1 350 MM Dużo co nie?
TEraz zbieram na taki strój co dzienki nim przejdę do 22 poziomu :)
Oto ja ;p
Wiecie jak to jest?
Są święta, mineły.....za chwile będzie sylwester...a ja w łóżku bo wymiotuje i brzuszeq boli...nie mogę spać bo myślę, że przegapie sylwester :( Jeszcze pare dni :/// Muszę wyzdrowieć!!!
Najbardziej wpółczuje tym ludziom co nie mogą obchodzić świąt, bo np. Nie mają rodziny, są biedni i tak dalej..... I dlatego życzę wszystkim wesołego nowego roku i wesołych świąt (znaczy już były ale co..) I życzcie mi zdrowia, żebym nie przespałą tego sylwestra!!!!
Najbardziej wpółczuje tym ludziom co nie mogą obchodzić świąt, bo np. Nie mają rodziny, są biedni i tak dalej..... I dlatego życzę wszystkim wesołego nowego roku i wesołych świąt (znaczy już były ale co..) I życzcie mi zdrowia, żebym nie przespałą tego sylwestra!!!!
czwartek, 26 grudnia 2013
Powrót do MsP
Chcę podzielić się z wami różnymi newsami z MsP!!!!! Teraz możecie ogl. tu moje zdj.!!!
MAm już 11 lvl!!!!
9, 000SC!!! Ale nikt mi nie wieży... xD
Mam super znajomych i super najki :* lociam
212 ZNAJOMYCH!!!!!
I nadal nie ma VIP :///
Ostatnio była kłótnia między Arli, UkradnijDlaMnieNiebo i Kellow (wszystkie mają po 25 lvl)
KToś puścił plotki na temat: ,że Arli to chłopak, Sebastian..... Kellow nie gra i Arli też....
A teraz pójdizemy troszkę za granicę do MsP!
NA Hiszpańskim MsP To MyStarPlanet..... Krążą plotki ,że polskie msp zostanie usunięte ale moderatorzy na forum już pisali ,że to nieprawda itp.
Na Irlandzkim MsP: Można mieć 33lvl!!!!! w 5 minut zrobić 3 lvl ( tam zdobywa się lvl w %)
ale np. Centrum Handlowe jest od 6 lub 8 poziomu,już nie pamiętam.....
Tu widać ,że mam 9 245 SC :) nie kłamie xDD ^^^^
Oto ja :) Podobam sie wam? PAmiętajcie ,że mam nick basika1152003 :)
I ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! :****
MAm już 11 lvl!!!!
9, 000SC!!! Ale nikt mi nie wieży... xD
Mam super znajomych i super najki :* lociam
212 ZNAJOMYCH!!!!!
I nadal nie ma VIP :///
Ostatnio była kłótnia między Arli, UkradnijDlaMnieNiebo i Kellow (wszystkie mają po 25 lvl)
KToś puścił plotki na temat: ,że Arli to chłopak, Sebastian..... Kellow nie gra i Arli też....
A teraz pójdizemy troszkę za granicę do MsP!
NA Hiszpańskim MsP To MyStarPlanet..... Krążą plotki ,że polskie msp zostanie usunięte ale moderatorzy na forum już pisali ,że to nieprawda itp.
Na Irlandzkim MsP: Można mieć 33lvl!!!!! w 5 minut zrobić 3 lvl ( tam zdobywa się lvl w %)
ale np. Centrum Handlowe jest od 6 lub 8 poziomu,już nie pamiętam.....
Tu widać ,że mam 9 245 SC :) nie kłamie xDD ^^^^
Oto ja :) Podobam sie wam? PAmiętajcie ,że mam nick basika1152003 :)
I ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! :****
Subskrybuj:
Posty (Atom)
.png)






.png)
